O nás

SPA POD JAVORY se nachází v klidném a krásném prostředí Krušných hor, nedaleko lázeňského města  Karlovy Vary. Je ideálním místem pro relaxační a rodinné pobyty, firemní akce, svatby nebo rodinné oslavy. Pro hosty je k dispozici finská sauna, kryosauna, suchá vodní masáž, venkovní bazén, multifunkční hřiště, minigolf a hřiště pro nejmenší.

V okolí je celá řada značených turistických stezek a cyklostezek. V sousedství se nachází Farma Fojtov, kde se nabízí agroturistika, rybolov a jezdectví na koni včetně jezdecké školy. Pro milovníky zimních sportů jsou v nedalekém okolí sjezdovky a upravované běžkařské dráhy. V dostupné vzdálenosti od SPA POD JAVORY (do 25 km) se nachází golfová hřiště, z nichž nejblíže jsou Golf- Karlovy Vary, Golf Cihelny a další.

Po celkové rekonstrukci Rekreačního střediska POD JAVORY došlo k významnému zvýšení komfortu ubytování, ale i k zachování variability nabídky dle požadované úrovně ubytování. Všechny pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem z masivu, lůžkovinami a prádlem vysoké hotelové kvality.

K dispozici jsou:


Dvoulůžkový pokoj lux

Apartmány s dvoulůžkovým a  třílůžkovým pokojem A7 a A8 

Dvoupokojový apartmán s vlastní kuchyní

Jednopokojový apartmán s vlastní kuchyní 

Apartmány s dvoulůžkovým a třílůžkovým pokojem A3 a A6 

              - sociální zařízení, TV, Wi-Fi, minibar, nábytek z masivu

Venkovní chatka 

Ceny uvedené u ubytování jsou  včetně snídaně a zahrnují v sobě DPH.

Slevy a akční nabídky najdete v Balíčky a slevy

Dle obecní vyhlášky bude k ubytování přičten ubytovací poplatek ve výši 6 Kč a rekreační poplatek 5 Kč za každý den.